http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

Kova Burcu

OCAK 20-ŞUBAT 18
http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png
http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png
http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/Kova.jpg
Olumlu Özellikleri

Kâşif, geniş vizyona sahip, modern, bağımsız, insancıl ve arkadaş canlısıdır.

Olumsuz Özellikleri

Dik kafalı, usulsüz, asi, çılgın, geleneklere karşı gelen ve sabit görüşlüdür.

Anahtar Sözcüğü ''Bilirim''

Kova burcu yenilerini getirmek için eski değerleri yıkar. İşverenle işçi, cinsler, ırklar, değişik kültürler ve benzerleri arasında eşitlik sağlamak için sınıf ayrımlarını siler. Kovanın olağanüstü soyutlama yeteneği vardır. Hayal gücü ve yaratıcılığı çok gelişmiştir. Her şeyi tarafsız bir noktadan görme eğilimindedir. Kova burcu aynı zamanda daha önceden hiç düşünülmemiş şeyleri akıl etme, eski bir oluşuma yeni bir yöntemle bakabilme becerisi olan dehaya sahip olması yanında bunları uygulayabilecek niteliklere ve iletişim yeteneklerine sahiptir.

Bağımsızlık onun için çok önemlidir. Tüm sınırlamalardan ve yasaklardan kurtulmak ister. Kendi benliğini daima kitlelerden ayrı tutar. Ego zayıflığı olabilir ya da ne yapacağı belli olmayan, bağlanmakta ve ait olmakta zorlanan, kararsız kalan bir kişi olabilir. Tarafsız, sempatik ve hoş sohbettir. Duygularını dostça, soğukkanlı ve mesafeli bir tavırla saklar. Bağlanmak istemez. Çoğu zaman yalnızlığı tercih edebilir. Derin duygulardan hoşlanmaz. Sürekli değişiklik ve özgürlük gereksinimi Kova burcuna deneyimleme özelliği verir.

Kova Burcu Meslekleri

Yaratıcılığa ve hareket özgürlüğüne olanak sağlayan tüm işler, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Astroloji, Alternatif Tıp

Haritanızda Kova burcunun yönettiği evde, özgür, yenilikçi, orijinal, ilerici ve isyankâr davranışlarda bulunabilirsiniz. Sınırlarınızı zorladığınız ve aştığınız evdir.

http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/astrobeyaz-footer.png
ASTROLOJİ EĞİTİM EVİ