http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png

İkizler

MAYIS 21-HAZİRAN 20
http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/05/gemini.png
http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png
http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/İkizler.jpg
Olumlu Özellikleri

Uyumlu, mantıklı, çabuk kavrayan, çok yönlü, entelektüel, esnek, zeki ve sosyaldir.

Olumsuz Özellikleri

Kararsız, ikiyüzlü, huzursuz, kurnaz, dedikoducu, sinirini kontrol edemeyen ve yersiz bir biçimde meraklıdır.

Anahtar Sözcüğü ''Düşünürüm''

Hava elementinin değişken burcu ikizler tek bir bedende iki farklı kişiliği temsil eder. Hangisiyle karşı karşıya kalacağınızı asla bilemezsiniz. Sosyal ve eğlenceliyken aniden ciddileşip huysuzlaşabilirler.

İkizler burcu akıl ve düşünce ile alakalıdır. Sürekli hareket halinde olduğundan bağlanmayı sevmezler. Zihinsel olarak algılamak öğrenmek ister ve bunu iletişimle diğerlerine aktarırlar.

Ellerini iyi kullanan becerikli kişilerdir. Dinlemekten çok konuşmayı tercih ederler. Kavramların içine akıllıca yaklaştıklarından duygusal olarak içine giremeyebilir bu nedenle de yüzeysel kalırlar. Çabuk sıkılacaklarından ilişkilerde çeşitlilik ararlar bu şıpsevdi tarzıyla ilişkide olduğu diğer kişilerde güven problemine yol açar. Okumaya çok meraklıdır ve yeni şeyler öğrenmek insanlarla tanışmak ve sosyallik onlar için önemlidir.

İkizler Burcu Meslekleri

Aracılık yapabilecekleri bilgiyi taşıyacakları her türlü iş ikizlere uygundur. Satış temsilcisi, Gazeteci Yayıncı, İletişim Sektörü, Öğretmen, Tüccar, Yazar

Haritanızda İkizler burcunun yönettiği ev değişken, hareketli ve zihinsel iletişime önem verdiğiniz, canlı olduğunuz alanı anlatır.

http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/astrobeyaz-footer.png
ASTROLOJİ EĞİTİM EVİ