Astrogün Astroloji Eğitim Evi

Her sabah gazete köşelerinde okuduğumuz burç yorumlarının ötesinde kabul edilen astroloji insanın kendini keşfedebileceği en doğru yoldur. Astroloji fal değil olasılıklar bütünüdür. Hayata daha pozitif bakabilmek, insanlara ön yargısız yaklaşabilmek, dünyanın ötesine farklı bir kapı açmak ve kendini keşfetmek adına astroloji hayatımızın bir parçasıdır.

“Genetik Şifremiz DNA’mız, Kadersel Şifremiz horoskopumuzdur” sloganıyla yola çıkan Astrogün Astroloji Eğitim Evi’mizde astrolojiyi daha anlaşılır, pratikle kolay desteklenebilir en önemlisi de kısa zamanda ve kullanılabilir bilgilerle öğretmeyi amaçlıyoruz. Her seviyeden astroloji sınıflarımız olduğu gibi, astroloji workshopları ile öğrencilerimizin bilgilerini taze tutmalarına olanak sağlıyoruz. Bunun dışında eğitim evimizde, bioenerji seans ve eğitimleri de “Günnur Kurtoğlu” tarafından verilmektedir.

Günnur Kurtoğlu

1963 İstanbul doğumlu. Nişantaşı Kız Lisesi’nde ki eğitiminden sonra Batı Dilleri Eğitim programını tamamladı. Pazarlama ve satış alanında uzmanlığını aldı. Çeşitli alanlarda ticaret hayatına atılarak uzun yıllar yöneticilik yaptı. Astrolojiyle tanışmadan önce müzik yapım firması kurarak yapımcı ve prodüktörlük görevini üstlendi. 2011 yılında Bioenerji Uzmanlık Sertifikası alarak bireysel danışmanlık hayatına başladı. Aynı yıl Astroloji Okulunun bütün seminer ve sertifika programlarını tamamlayıp Uluslararası Astroloji Eğitim seminerlerine de katıldı. 2014 Eylül ayında Astrogün Astroloji Eğitim Evi’ni hayata geçirdi. Evli ve 3 çocuk annesi. Kurtoğlu’na göre, “Astroloji insanın yaradılışıyla başlayan ve geliştirilen, yaşamımızı kolaylaştırmak amacıyla ilim olarak kullanılan bir yol haritasıdır. Bu ilim yüzyıllardır günümüze geldiğinden beri insan egosuyla birleşerek, tekelleşme yoluyla yozlaştırılıp bize bırakılan mirasa sahip çıkılmaya çalışılıyor. Halbuki, Astroloji öğrenmek isteyen herkesindir. Bilgilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Çünkü, Astroloji’nin paylaştıkça daha fazlası size geri gelir” diyor.

gunnurkurtoglu@astrogun.com.tr

http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/astrobeyaz-footer.png
ASTROLOJİ EĞİTİM EVİ