Haberler

2020 Yılının Başarılı Astrolog’u Günnur Kurtoğlu

10 Eylül 2020

Oya Ulucan Event ve Elit Medya Group ortaklığı ile hazırlanan 2020 Türkiye Vizyon Ödülleri Event Garden Bahçeköy’de sahiplerini buldu.  Sunuculuğunu Hüseyin Öğüt ve Esra Balamir’in yaptığı gecede Yılın Başarılı Astrolog’u ödülüne layık görülmenin gururunu yaşadık.

Didem Özkan’ın Konuğu Olduk

7 Aralık 2014

Bioenerji uzmanı ve Astroloji eğitmenimiz Günnur Kurtoğlu BEYAZ TV’de yayınlanan Didem Özkan ile Sağlık ve Hayat programına konuk oldu. Kurtoğlu, programda astroloji eğitimlerimiz hakkında bilgi verirken, bioenerjinin insan sağlığına olan faydalarını anlattı.

Astrogün Eğitim Evi Naturel Fuarında

30 Kasım 2015

26-29 Kasım 2015 tarihlerinde düzenlenen Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali’ne katıldık. Çok keyifli ve öğretici geçen festivalde bizi ziyaret eden besteci ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan’a teşekkür ederiz.

Seminerlerimiz Devam Ediyor 30 Kasım 2015

“Astrolojini size şans ve para kazandırdığı zamanlar” konulu seminerimize ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz. Çok keyifli bir sohbetti.

Sanatçı Soner Arıca Astrogün Eğitim Evi’mizi ziyarete geldi

18 Şubat 2015 

Soner Arıca geçtiğimiz günlerde Eğitim Evi’mizi ziyaret etti. Ayrıca sanatçı, uzmanımız Günnur Kurtoğlu tarafından kısa bir bioenerji seansı aldı.

http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/astrobeyaz-footer.png
ASTROLOJİ EĞİTİM EVİ