Bioenerji Eğitimi

Bioenerji insanlarda var olan doğal enerjidir. Doğal enerji,evrenden gelen enerjinin canlı vücuduna girdiği noktalara çakra denir. Evrenden aldığımız, içselleştirdiğimiz bu enerjiye yaşam enerjisi yani bioenerji diyoruz. Sağlıklı bir vücutta negatif bir enerji bulunmaz.

Vücudun herhangi bir yerinde problem varsa; vücudun enerji sistemi bozularak o bölge negatif enerji üretmeye başlar. Daha doğrusu beyin ile o bölgenin iletişimi kopmuş demektir. Bu nedenle bedenimizin tümünü ayakta tutan beynin düşünce ve yapılandırma bölümü ile aradaki bağı kopartmamak gerekir. Negatif enerjinin kaynağı olumsuz duygu ve düşüncelerdir. Bioenerji şifası bu olumsuz duygu ve düşüncelerden vücudu arındırarak pozitif enerji yükler ve yaşam enerjisi verir.

Kozmik enerji tepeden girer ve çakralar vasıtasıyla vücudumuza dağılır. Fazlası el ve ayak uçlarından çıkar. Herhangi bir nedenden dolayı çakralar kapanmışsa, enerji dağılamadığı için o bölge beslenemez ve hastalık ortaya çıkar.

Her insanda var olan enerjiyi açığa çıkartıp bu enerjinin tedavi etme kapasitesini geliştirmeyi öğreten Astrogün Eğitim Evi’nde bioenerji eğitimleri iki çeşit verilmektedir. Temel Seviye Astroloji Eğitimi alan herkes bioenerji eğitimimizi astroloji tabanlı kullanabilmeyi, sağlık göstergelerini göz önüne alarak çakraların nasıl açıldığını ve bedenimize ve ruhumuza iyileştirme gücünü nasıl sağlayabileceğimizi, doğum haritamız üzerinden sağlık astrolojisi eğitimi verilerek öğretilmektedir. Temel Seviye Astroloji Eğitimi olmayan öğrencilerimiz, bioenerji eğitimini astroloji tabanlı almak yerine, çakralar, bedeni ve ruhu iyileştirme gücüne sahip taşlar ve seans uygulamalarıyla öğrenmektedir.

Bioenerji eğitimlerimiz haftasonları verilmektedir. Ayrıntılı bilgi için Hakkımızda kısmından talep formu açabilirsiniz.

http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/astrobeyaz-footer.png
ASTROLOJİ EĞİTİM EVİ