Bioenerji Danışmanlığı

Bioenerji insanlarda var olan doğal enerjidir. Doğal enerji,evrenden gelen enerjinin canlı vücuduna girdiği noktalara çakra denir. Evrenden aldığımız, içselleştirdiğimiz bu enerjiye yaşam enerjisi yani bioenerji diyoruz. Sağlıklı bir vücutta negatif bir enerji bulunmaz.

Vücudun herhangi bir yerinde problem varsa; vücudun enerji sistemi bozularak o bölge negatif enerji üretmeye başlar. Daha doğrusu beyin ile o bölgenin iletişimi kopmuş demektir. Bu nedenle bedenimizin tümünü ayakta tutan beynin düşünce ve yapılandırma bölümü ile aradaki bağı kopartmamak gerekir. Negatif enerjinin kaynağı olumsuz duygu, düşünceler ve korkularımızdır. Bioenerji şifası bu olumsuz duygu ve düşüncelerden vücudu arındırarak pozitif enerji yükler ve yaşam enerjisi verir.

Kozmik enerji tepeden girer ve çakralar vasıtasıyla vücudumuza dağılır. Fazlası el ve ayak uçlarından çıkar. Herhangi bir nedenden dolayı çakralar kapanmışsa, enerji dağılamadığı için o bölge beslenemez ve hastalık ortaya çıkar. Zihnen ve bedenen sağlığınızı korumak adına düzenli aralıklarda bioenerji danışmanlığı almanızı öneririz. Bioenerji uygulamalarında sırt, bel ve boyun rahatsızlıkları, vertigo, panik atak vb hastalıklarda büyük ölçüde olumlu sonuçlar elde edilmektedir.

Astrogün Eğitim Evi’mizde bioenerji seanslarımız, astroloji tabanlı uygulanmaktadır. Kişinin şikayet ve rahatsızlıklarını dinlemenin dışında, doğum haritasındaki sağlık göstergeleri göz önüne alınarak, kişinin olası hastalıkları, risk durumunda olduğu sağlık problemleri ve gelecekte karşılaşabileceği sağlık sorunları ortaya çıkarılarak bioenerji seansımıza bu ölçüde yön vermekteyiz.

Eğitim Evi’mizde, bioenerji seansımız uygun bir alanda sessiz bir şekilde yapılır. Seansımız 2 aşamalı ve 10 gün arayla 45 dakika sürmektedir. Bunun dışında rahatsızlıklarınıza bağlı olarak seanslarımız farklılık gösterebilir. Seansımızda sırtüstü rahat bir şekilde uzanırsınız ve danışmanımız vücudunuza 10 cm uzaktan elleriyle enerji aktarımı yapar. Üzerinizdeki negatif enerjiyi dışarı atar ve size pozitif enerji verir. Seans sonrasında üzerinizde rahatlama ve hafifleme hissedersiniz. Ayrıntılı bilgi almak için Hakkımızda kısmından talep formu doldurabilirsiniz.

http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/astrobeyaz-footer.png
ASTROLOJİ EĞİTİM EVİ