Astroloji Eğitimi

Astroloji Eğitimi“Genetik Şifremiz DNA’mız, Kadersel Şifremiz horoskopumuzdur” sloganıyla yola çıkan Astrogün Astroloji Eğitim Evi’mizde astrolojiyi daha anlaşılır, pratikle kolay desteklenebilir en önemlisi de kısa zamanda ve kullanılabilir bilgilerle öğretmeyi amaçlıyoruz. Her seviyeden astroloji sınıflarımız olduğu gibi, astroloji workshopları ile öğrencilerimizin bilgilerini taze tutmalarına olanak sağlıyoruz.

Astrogün Astroloji Eğitim Evi olarak hazırladığımız eğitimimiz temel, orta ve ileri olmak üzere üç seviyeden oluşmaktadır. Bu seviyeler 18 hafta (45 saat) sürmektedir. Seviyeler birbirleriyle bağlantılıdır. Temel seviyeyi bitiren öğrenciler orta seviyeyi almaya, orta seviyeyi tamamlayan öğrencilerimiz ise ileri düzey astroloji eğitimini almaya hak kazanırlar. Eğitim sınıflarımıza katılan öğrencilerimiz dışında isteğe bağlı olarak ders programımızdan istediğiniz dersi alabilir eksiklerinizi bu sistem sayesinde tamamlayabilirsiniz. Eğitim Evi’miz de hafta içi gündüz ve akşam sınıflarımıza katılabileceğiniz gibi hafta sonu veya online olarak da eğitiminizi tamamlamanız mümkün.

Temel seviye astroloji eğitiminde, adından anlaşılacağı üzere en temel bilgileri alırsınız. Burçlar, evler, gezegenler, açılar ve açı kalıplarını öğrenir ve bunları birbirleriyle kombinasyonlayabilirsiniz. Sonuçta hangi hayat alanınızda zorlayıcı açılar var, hangi hayat alanınızda şanslısınız ya da günlük hayatınız, kariyeriniz, çocuklar veya eş ile ilgili durumlar hakkında bilgi sahibi olursunuz. Ayrıca kendi doğum haritanızı (Natal) yorumlayabilecek düzeye gerlirsiniz. Seviye sonunda öğrendikleriniz ile ilgili proje alıp değerlendirilir ve orta seviye sınıflarına başlayabilirsiniz.

Orta seviye astroloji eğitiminde, öğrendiğiniz bilgilere ilaveten göstergeleri, Ay Düğümlerini, Astroidleri, Sabit Yıldızları, Arap Noktalarını öğrenirsiniz. Sonuçta kendi  haritanızda ya da bir başkasının haritasında sağlık, meslek, statü, para, evlilik, çocuk ve yaşamsal konulardaki durum hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bu seviye sonunda bütün öğrendiklerinizle ilgili proje alıp değerlendirilir ve ileri seviye sınıflarına başlayabilirsiniz.

İleri seviye astroloji eğitiminde, öngörülerde bulunmak üzere gerekli teknikler öğretilir. Güneş Dönüşü, Profeksiyon, İkincil İlerletme Haritaları, Sinastri, Composit, Drakonik ve Harmonik Haritalar, Transitler ve Tutulmalar öğrenilir. Seviye sonunda yazılı ve sözlü olmak üzere proje alınarak öğrenilen bilgilerin uygulanması test edilir. Üç seviyeyi de başarı ile bitiren öğrencilerimize sertifika verilmektedir.

İleri seviye astroloji eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz dilerlerse, uzmanlık sınıflarımıza katılabilirler.

Öğrenciler, Horary (saat astrolojisi), Election (seçimsel astroloji), Astro Kartografi (coğrafi astroloji) ve Sinastri (ilişki astrolojisi) olmak üzere 4 farklı alanda uzmanlaşma imkanına sahiptirler. Uzmanlık sınıflarımız 4 hafta (10 saat) sürmektedir.

Horary (saat astrolojisi) uzmanlık sınıfında, anlık sorulan soruları cevaplamayı öğrenirsiniz. Örneğin, kayıplar için sorulan sorular, terfiler, iş ve ev değiştirme için sorulan sorular gibi…

Election (seçimsel astroloji) uzmanlık sınıfında, size uygun zamanlamayı öğrenirsiniz. Örneğin, iş yeri açılışımı ne zaman yapmalıyım?, iş değiştirmek için uygun zaman mı?, evlilik veya geçireceğiniz bir ameliyat için uygun zaman mı? gibi…

Astro Kartografi (coğrafi astroloji) uzmanlık sınıfında, bulunduğunuz konuma göre haritanızı değerlendirmeyi öğrenirsiniz. Örneğin, yurtdışında eğitime ya da çalışmaya gideceksiniz, bulunduğunuz ülke ya da şehirdeki zamanlarınızın nasıl geçeceği, nasıl bir süreç geçireceğiniz hakkında detaylı bilgilere ulaşırsınız.

Astroloji Eğitim Programı

Temel Seviye

Orta Seviye

İleri Seviye

1.     Tanışma ve Astrolojinin Tanımı

2.     Elementler

3.     Burçlar ve Yükselenler

4.     Burçlar ve Yükselenler

5.     Gezegenler

6.     Gezegenler

7.     Gezegenlerin Yerleşimi

8.     Tablolar

9.   Evler

10.  Evlerin Kullanım Kuralları

11.  Açılar Major

12.  Açılar Minör

13.  Açı Kalıpları

14.  Asaletler Tablosu

15.  Ay Fazlası

16. Mizaç Analizi

17.  Harita Tipleri

18.  Harita Yorumlama ve Proje Hazırlık

 

1.     Ay Düğümleri

2.     Astroidler

3.     Orta Noktalar

4.     Sabit Yıldızlar

5.     Arap Noktaları

6.     Fiziksel Özellikler

7.     Sağlık Göstergeleri

8.     Meslek Göstergeleri

9.     Statü ve Ün Göstergeleri

10.  Para Göstergeleri

11.  Evlilik Göstergeleri

12.  Çocuk Göstergeleri

13.  Yaşamsal Göstergeler

14.  Ruh ve İnanç Göstergeleri

15.  Harita Çalışmaları

16.  Harita Çalışmaları

17.  Harita Çalışmaları

18.  Proje Hazırlık

 

1.     Dragonit Haritalar

2.     Harmonik Haritalar

3.     Sinastri

4.     Compozit Haritalar

5.     Üçlü Yöneticiliklerle İlerleme

6.     Yaş Dönemi Teknikleri

7.     Fridaria

8.     Progres Haritalar

9.     Solar Arc

10.  Profeksiyon

11.  Transitler

12.  Güneş Dönüşü

13.  Ay ve Gezegenlerin Dönüşü

14.  Tutulmalar

15.  Rektifikasyon

16.  Danışmanlık Kuralları

17.  Harita Çalışmaları

18.  Proje Hazırlık

 

http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/astrobeyaz-footer.png
ASTROLOJİ EĞİTİM EVİ