Astroloji Danışmanlığı

Astroloji Danismanligi“Genetik Şifremiz DNA’mız, Kadersel Şifremiz horoskopumuzdur” sloganıyla yola çıkan Astrogün Astroloji Eğitim Evi’mizde kişisel astroloji danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Kişinin kendinin farkına varması ve hayata daha bilinçli bakmasını amaçladığımız danışmanlığımızda, doğum tarihi ve saatinizi doğru bilmeniz çok önemli. (Gerekirse rektifikasyon tekniği ile öğrenilebilir) Aldığınız danışmanlıkta, doğuştan gelen yetenekleriniz, güçlü ve zayıf yönleriniz, genel sağlık durumunuz, yaşam amacınız, maddi kazanımlarınız, çevresel ilişkileriniz, eğitiminiz ve yaşam hedefleriniz, aile eş çocuk ve ortaklık ilişkileriniz, yaşamınızın çocukluk gençlik olgunluk ve yaşlılık döneminiz hakkında bilgi sahibi olmanızı ve zorlu yaşam dönemlerinizde isabetli kararlar almanızı ve yeni adımlar atmanızı sağlar.

Bunlara ek olarak, güneş dönüşü (solar return) haritanız yorumlanır. Bu sayede, yıl boyunca şanslı olduğunuz ya da zorlandığınız zamanlar gözlemlenir. Yeni başlangıçlar ya da yatırım için uygun zamanlar belirlenir. O yıl içinde hayatınızın hangi alanlarının önem kazandığını öğrenebilirsiniz.

Hayatınızda bazı konularda sonlanma ve yeni başlangıçları gösteren tutulmaların etkilerinin farkında olmanızı, olabilecek krizleri ve problemleri yönetmenizi sağlar. Danışmanlıkta, kişi gelecekte alacağı etkileri, önemli olayları ve hangi zaman diliminde hayatında neler yaşayabileceğinin farkında varır. Bu sayede önündeki zaman diliminde atacağı adımları bu doğrultuda kontrollü atma imkanına sahip olur. Ayrıca, ilerleyen zamanla birlikte kişideki değişimleri, içsel gelişimi, alışkanlıkları ve kişinin dış etkenlere vereceği tepkileri anlamamızı sağlar.

Almış olduğunuz astroloji danışmanlığı, doğum haritanızın yorumlandığı an içinde bulunduğunuz durum ve geleceğiniz için 1 yıllık bir planlamayı size sunmuş olacaktır. Danışmanlığımız, astroloğumuzun yaptığı ön çalışma sonrasında , yüz yüze veya online olarak 2 saat sürmektedir.

Astrogün Astroloji Eğitim Evi’mizde, kişisel astroloji danışmanlığımız dışında, ilişki (Sinastri) danışmanlığı da alabilirsiniz. Çiftlerin ilişkilerinde hangi alanda birbirlerini desteklediklerini ya da hangi alanlarda çekişme yaşadıklarını, yaşam tarzlarını nasıl etkilediklerini, cinsel uyumlarını ve gelecekte ilişkilerinde yaşayabilecekleri sorunları öğrenmemize olanak sağlayan İlişki Danışmanlığı, ilişkinizi doğru tanıma ve karşılaşacağınız her türlü iyi veya kötü olasılıklara karşı hazırlıklı olmanızı ve olaylar karşısında vereceğiniz tepkileri öngörmenizi sağlayacaktır.  Ayrıca Eğitim Evi’mizde Horary (saat astrolojisi) ve Election (seçimsel astroloji) danışmanlıklarını da alabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi için Hakkında kısmından talep oluşturabilirsiniz.

http://astrogun.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/astrobeyaz-footer.png
ASTROLOJİ EĞİTİM EVİ